Kancelárske priestory štandardu „B“ v administratívnej budove Bojnická

Kancelárske priestory štandardu „B“ v administratívnej budove Bojnická
Bratislava Bojnícka
Na prenájom Pre info. nás kontaktujte - Kancelárske priestory
17,10 - 205,20 m² 10 Garáže

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory štandardu „B“ v administratívnej budove Bojnická, Bratislava – Nové Mesto. Administratívna budova sa nachádza v širšom centre Bratislavy, v oblasti známej aj ako Žabí Majer a tvorí reprezentatívny vstup do výrobnoprevádzkového areálu.

Štandard a vybavenie projektu :

Administratívna budova je nepodpivničený päťpodlažný členitý steno-stĺpový objekt s pôdorysom nepravidelného obdĺžnika, pozostávajúci zo železobetónových stĺpov, železobetónového skeletu a murovaných deliacich konštrukcií. Budova je rozčlenená na dvojpodlažný modul nad odbytovým priestorom a päťpodlažnú administratívnu časť. Vstup do budovy je riešený vstupným vestibulom s recepčnou službou, priamo z plochy parkoviska.

Údaje o projekte :

Plocha 1.NP (prízemie), sa okrem centrálnej recepcie so zázemím, dispozične člení na veľkoplošnú kanceláriu a odbytový priestor, určený na prevádzku jedálne s možnosťou stravovania. Prístup z prízemia do vyšších podlaží zabezpečuje výťah, ktorého šachta je konštrukčne lemovaná schodiskom.

Plocha 2.NP (1.poschodie) je dispozične rozdelená podobne ako prízemie, na veľkoplošnú kanceláriu s oddelenou kuchynkou, a kanceláriu s prístupom na terasu.

Plocha 3.NP a 4.NP (2. a 3.poschodie) je tiež dispozične rozdelená na veľkoplošnú kanceláriu s oddelenou kuchynkou, a zasadaciu miestnosť s prístupom balkón.

Plocha 5.NP (4. poschodie) disponuje veľkoplošnou kanceláriou, s oddelenou kuchynkou. Na tomto podlaží sa nachádza technická miestnosť kotolne a prístup na balkón z chodby. Na každom nadzemnom podlaží sa nachádzajú priestory sociálneho zariadenia a miestnosť upratovačky.

Momentálne je voľných 656, 20 m2 kancelárskych priestorov.

Lokalita a okolie :

V areály sa okrem 3 zabehnutých výrobných prevádzok a ďalšej administratívnej budovy, slúžiacej ako kancelárie a sídlo rôznych spoločností, nachádza aj ubytovňa Žabí Majer. Situovanie administratívnej budovy je atraktívne v prvom rade dostupnosťou k širšiemu centru Bratislavy a jednoduché napojenie na bratislavský diaľničný obchvat D1. Z pomedzi centier obchodu a služieb, nachádzajúcich sa v okolí, je dôležité spomenúť Obchodné centrum Polus City Center na Vajnorskej ulici, ktoré je vzdialené len asi 7 min. cesty autom. Na už spomenutej Vajnorskej ulici vedúcej von z mesta smerom na Senec, leží hypermarket Tesco a jazero Zlaté Piesky, vzdialené 5 min.cesty autom. Zaujímavosťou je aj dostupnosť nákupného centra Avion, nachádzajúceho sa na Ivánskej ceste, vzdialené do 10 min. cesty autom a taktiež umožňuje napojenie na bratislavský diaľničný obchvat.

Náš názor

Administratívna budova ponúka veľmi dobrý štandard priestorov s vysokou flexibilitou pre menšie a stredné firmy za veľmi dobrých cenových podmienok. Lokalita je vhodná pre klientov, ktorí potrebujú rýchle napojenie na diaľničný obchvat.

Dodatočné vlastnosti

  • Názov stavby: AB Bojnická
  • Celková prenajímateľná plocha: 697,2 m²
  • Plocha typického podlažia: 243,8 m²
  • Výmera kancelárií: 17,10 - 205,20 m²
  • Stav: novostavba
  • Minimálna plocha kancelárskej jednotky: 17,10 m²
  • Parkovanie: áno
  • MHD: áno
Lokalita

Agent Maroš Szalay

Špecialista na predaj a prenájom administratívnych a priemyselných priestorov na Západnom Slovensku. Obľúbené lokality na predaj a prenájom čohokoľvek: Kalinkovo a…
Know More

Kontakt

Loading...

Podobné nehnuteľnosti